top of page

Про програми харчування

пробую салат

       Конференції, заняття і наші консультації допоможуть тобі:

  • правильно вибрати корисні для твого організму продукти,

  • впевнено складати режим харчування з урахуванням ритму свого життя,

  • сміливо застосовувати безпечні технології приготування їжі.

       

        А, головне, виробити гарні звички здорового харчування,

       відчувати себе завжди  комфортно і бути в гарному настрої.

Дуже важливо знати при підборі програми харчування,
що таке "тип статури", а що таке "тип фігури тіла"?

    Перш ніж говорити про здорове та грамотне харчування, про підбір продуктів, про складання меню, необхідно знати тип своєї статури. 

 Доведено тісний зв'язок між типом статури та характером, темпераментом, соціальною поведінкою та обміном речовин в організмі людини.

 Слід розрізняти медичний термін – «статура» і розмовний (повсякденний) – «фігура». Термін «статура» (habitus) включає розміри, форми, пропорції та особливості частин тіла, а також специфіку розвитку кісткової, жирової та м'язової тканин. Термін «Фігура» (figure) використовується у модельному бізнесі, у виробництві одягу, у спорті, у фітнесі і характеризує лише зовнішній вигляд, форму статури.

типы фигур у женщин.png

     Тип статури - це те, що зберігається в людині все його життя.

    За типом статури можна говорити про схильність до повноти, або навпаки, відсутність такої схильності, про схильність до тих чи інших захворювань.

    У жінок від типу статури залежить перебіг вагітності та можливий перебіг пологів. Спортивні тренери також дивляться на тип статури. Для астеніків, більш худих і високих, підходить біг, плавання, лижі, біатлон, а в спорті, де важливі ривкові, силові навантаження переважно мати більш м'язову гіперстенічну конституцію.

   У кожного типу статури своя потреба у корисних та життєво важливих елементах, свій режим харчування та фізичних навантажень.

   З цілого ряду класифікацій фігури та статури як для жінок, так і для чоловіків найпоширенішою (повсякденною) є класифікація за буквеними, а також за подібними ознаками з формами деяких геометричних фігур та інших предметів: А-подібний «Трикутник» або «Груша», V-подібний або Т-подібний "Перевернутий трикутник", Х-подібний "Пісочний годинник", Н-подібний "Прямокутник", О - образний "Овал" або "Яблуко".

  Оскільки в кожної людини свій тип фігури і, відповідно, свої особливості, то недоцільно взяти якусь відому дієту та застосувати її для всіх, не враховуючи тип статури, фізіології та умов життєдіяльності.

 Тому наше завдання – допомогти тобі розібратися у всіх особливостях твого тіла та вибрати з перевірених дієт те, що буде корисним для тебе і твого організму.

Вибирай

основну програму

і починай шлях здорового харчування!

bottom of page