top of page

 Дієти світу

Еврейская кухня

                                        ЄВРЕЙСЬКА ДІЄТА

    В основі єврейської дієти лежить кашрут – релігійно-філософське уявлення про правильне харчування, яке сягає корінням у далеке минуле єврейського народу. Сьогодні дієтологи внесли деякі зміни до цієї дієти, і вона цілком може використовуватися як основа для здорового харчування.

   Кашрут - це склепіння правил про те, як повинен харчуватися єврей. В їх основі лежать два основні правила: про кошерну їжу та про сумісність продуктів. Ось уже кілька тисячоліть євреї дотримуються цих правил.

Средиземноморская диета.jpg

 СЕРЕДЗЕМНОМОРСЬКА  ДІЄТА

   Середземноморська дієта – це тип харчування, характерний для середземноморського регіону і широко відомий як один із варіантів здорового харчування. Середземноморська дієта — не якась певна система чи інструкція, а зібрання харчових звичок та принципів, яких традиційно дотримуються люди Середземномор'я.

 Першим популяризатором середземноморської дієти був американський вчений Ансель Кіс.

   

скандинавская диета.jpg

СКАНДИНАВСЬКА ДІЄТА

  Ця дієта пристосована до північних широт і відповідає помірному бюджету. Її називають "нордичною", "норвезькою" і навіть дієтою вікінгів. Але найпоширеніша її назва – скандинавська дієта.

 Творцем скандинавської дієти вважається Клаус Мейєр. Він не лікар і не дієтолог, а ресторатор із Копенгагену.

 Скандинавська система харчування добре впливає на метаболізм, вона зміцнює імунітет, оздоровлює внутрішні органи.

 

веган.jpg

ВЕГЕТАРІАНСЬКА  ДІЄТА

  Вегетаріанство вже перестало бути явищем рідкісним і дедалі частіше знаходить своїх шанувальників. Деякі люди усвідомлено приходять до вегетаріанства з різних міркувань. Хтось із етичних поглядів причетності до вбивства тварин заради людських потреб. Інші впевнені, що виключення тваринного білка із повсякденного раціону допоможе очистити організм від шлаків та досягти відчуття легкості. А деякі через страх розвитку ракових захворювань шлунково-кишкового тракту або хвороб серцево-судинної системи.

диета доктора Эссельстина2.jpg

ДІЄТА ДОКТОРА КОЛДУЕЛЛА  ЕССЕЛЬСТІНА

  Програма оздоровлення доктора Колдуелла Ессельстіна – це прогресивний крок у кардіології. Накопичений за роки практики досвід лікування захворювань серця та судин дозволив йому практичним шляхом довести, що здоров'я цих органів залежить від правильного харчування. 12 років, проведених у постійних дослідженнях, та ще 12 років практичного застосування досліджуваного методу довели правильність його теорії.

bottom of page